Hakkımızda - Bursa Kiralık Vinçler - 0532 688 93 70

Hakkimizda

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Bursa Kiralık Vinçler Sefa Vinç Kiralama hizmet sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız  en üst düzeyde müşteri memnuniyetini kaliteli ürünleri ve alanında uzman personelleriyle hızlı ve etkin çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Kalite her aşamada tabi tutularak çalışılmaktadır. Donatılmış makine parkurumuz ve çalışan personellerimiz ile müşterilerimize hiç bir mağduriyet yaratmadan işlerimizi yürütmekteyiz.  En kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyan firmamız, her zaman her koşulda hizmete devam etmektedir.

Tasarım, İmalat, Montaj ve Satış sonrası müşteri odaklı faaliyetlerini bir çok sektörden gelen talepler ışığında sürdürmektedir.

Vinç sistemleri ve Çelik yapılar konusunda profesyonel iş ortağınız olarak yer almaktadır.

Bursa Kiralık Vinçler, Sefa Vinç; forklift nakliyat kurulduğu yıldan bu yana kadar, yatırımlarını devam ettirmiş ve bu günlere gelinmiştir. Sefa Vinç, makine parkında bulunan teleskopik mobil vinçler, katlanır bomlu hi-up vinçler, forkliftler ve tırlarımız 2009 model üzeri olup müşterilerilerimize kusursuz hizmeti bir görev saymaktadır.

Firmamızda çalışan operatörlerin ve bünyemizdeki makinelerin iş güvenlik sertifikaları ve iş güvenlik eğitimleri devamlı olup kaldırma ve taşıma ekipmanlarımızın kontrolü teknik emniyet tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. 

+28 Yıllık Tecrübe ile Vinç Kiralama Sektöründe adımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.